першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Роберт Вінсент Джерард відвідає ЕМПіК

01-04-2008 14:07 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207048051.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

2 квітня 2008 року о 19:00 в салоні ЕМПіК, що знаходиться в ТЦ «Піраміда» (м. Київ, вул.Мішуги, 4, ст. м. Позняки) відбудеться зустріч з Робертом Джерардом.
Роберт Вінсент Джерард – цілитель, письменник, філософ, езотерик, засновник та ведучий семінарів на тему активації ДНК – розпочав свою кар’єру як інженер. Помітивши, що його інтереси тісно переплітаються з людьми, Роберт продовжив навчання і у 1978 році закінчив коледж за спеціальністю соціальна психологія. У 1981 році Роберт Джерард отримав звання кандидата наук в області психології управління, а в 1998 році – звання доктора духовної психології в коледжі метафізичних наук.
Натхнений своїми внутрішніми силами, в 1992 році, Роберт Джерард заснував компанію «Оутен Хауз Фаундейшн», яка згодом стала лідером серед видань по метафізиці та самовдосконаленню.
В 1997 році відбулася важлива подія в житті Роберта – він отримав активацію ДНК, а також відкрив у собі здатність активувати нитки ДНК всередині хромосоми та зцілювати інших людей, стимулюючи клітинні та психологічні механізми зцілення. Відтоді своєю місією Роберт вважає передавати ці знання та техніки світові.
Д-р Джерард – всесвітньо відомий автор. Крім своєї основної роботи, пов’язаної з активацією ДНК «Зміни свою ДНК – Зміни своє життя», він написав ще два романи: «Дама з Атлантиди» і «Корпоративний мул» та ще безліч статей різної направленості.
Робота д-ра Джерарда поєднує у собі медико-біологічні і духовні аспекти. Сьогодні людство стоїть на порозі завершальної стадії у вивченні генетики людини та розкриття ключа життя.
Проаналізувавши відгуки людей, які пройшли активацію ДНК, можна їх умовно поділити на 4 основні групи:
• покращення фізичного стану (очистка організму, спокійний сон);
• зміна психологічного та емоційного стану (підвищення впевненості у собі, зниження стресів, покращення пам’яті);
• покращення взаємовідносин з оточуючими людьми (глибоке почуття любові до ближнього);
• само відкриття (краще розуміння сенсу життя, відчуття самоповаги та любові до себе).
«Зцілюватися – означає повернутися до цілісності, до чистого відображення Джерела. Я впевнений, що ці техніки дадуть можливість людям жити довше та вести здоровий спосіб життя. З любов’ю в серці змініть свій ДНК та змініть своє життя на краще. Поділіться своїми знаннями з усіма, кого знаєте, підніміть рівень їх вібрацій та допоможіть зцілити людство і нашу планету. В Любові, Світлі та Мирі: Моє Благословення.» Роберт Джерард, доктор медицини.
На сьогоднішній день д-р Роберт Джерард проживає в горах Каліфорнії і продовжує читати лекції та проводити семінари по техніці зцілення ДНК, а також навчає спілкуванню за методою «лицем до лиця».


Прес-служба ЕМПіК
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

01-04-2008 14:07 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207048051.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua