першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Здоровий спосіб життя в… нічному клубі!!!

01-04-2008 21:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207075295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

29 березня 2008 року в м. Бердичеві в нічному клубі «Дизель» відбулась вечірка з метою пропаганди здорового способу життя. Організатором цього заходу є соціальний Інтернет-проект «Життя без наркотиків».
Далі розповідає засновник проекту Ірина Тютюнник, дружина Ігоря Коктиша, лідера Молодіжної гуманітарної асоціації ім. Іоанна Боско.
«Відкрила я вечірку з оголошення акції. На гардеробній стійці поставила ящик і повідомила, що до нього кожен може вкинути свої пачки з сигаретами. За умовами акції обов’язковою була наявність не менше 5 сигарет, і на кожній пачці учасник акції мав написати своє прізвище. Я пояснила, що в кінці вечірки буде проведена так звана сигаретна лотерея, що визначить власників музичних дисків.
Дякуючи католицькому видавництву «Кайрос», я мала змогу спілкуватися з молоддю під час конкурсів, які визначали власників змістовних і корисних книжок. Радість хлопців і дівчат, які отримували свої призи, була і моєю радістю, адже я впевнена, що отримавши книгу завдяки перемозі у конкурсі, кожному з них захочеться дізнатись, про що вона, а отже, обов’язково прочитає її.
Під час дискотеки до мене підходили хлопці та дівчата, щоб поспілкуватись на абсолютно різні теми. Дуже багато питань було про проект «Життя без наркотиків», про мою діяльність, про діяльність мого чоловіка. Приємно здивувало мене те, що багатьох справді цікавила інформація про шкоду для здоров’я окремих видів наркотиків (в основному питали про екстезі та марихуану).
О другій годині ми закінчили вечірку проведенням лотереї. Всі завмирали, коли я діставала чергову пачку з коробки, і бурхливими позитивними емоціями реагували на оголошення переможців.
Відверто кажучи, не багато з моїх близьких вірили в те, що мене будуть слухати молоді люди, які прийшли до клубу спеціально для того, щоб «попсувати своє здоров’я». Але я знала, що все можливо, якщо довіритись своєму серцю і Богові. Адже мій чоловік Ігор Коктиш проводив набагато масштабніші заходи для неформальної молоді в своїй країні і всі поважали і слухали не тільки його, але й священика, що виходив на сцену і промовляв до них слово.
Не стану приховувати і того, що це виявилося дуже нелегкою справою: одночасно вирішувати організаційні питання і спілкуватись з людьми. Але я вважаю свої зусилля немарними. Я закликала пам’ятати про те, що саме ми, молодь – то майбутнє нашої країни, і коли в нас є розум і є серця, то ми маємо знаходити у собі сили відмовитися від будь-яких фізичних та психологічних залежностей.
Провівши такий захід, я впевнилася, що молодь і справді готова обрати здоровий спосіб життя, і хай Господь їм у тому допомагає.»

Iren.jpg

01-04-2008 21:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207075295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua