першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для донеччан рідна мова важливіша за гроші

03-04-2008 10:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207209004.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Гроші на підготовку до Євро-2012, які виділяються з держбюджету, розподілені між містами непропорційно участі.

«Наприклад, щоб доїхати до Донецька, треба побудувати дорогу зі Львова до Донецька. А затрачується на Донеччину лише 10 %. Правильно це або не правильно, інше питання. Але якщо ми, через 2 місяці прийматимемо турнір Баннікова, а через 14 місяців юнацький чемпіонат Європи, то це той лакмусовий папірець, який допоможе інспекторам УЕФА визначити на прикладі Донбасу, Донецька та Маріуполя, ступінь готовності. По тому, як ми проведемо юнацький турнір, вони оцінюватимуть, чи готові ми прийняти Євро 2012», - пояснив голова обласної ради Анатолій Близнюк.

За його словами, оцінювати готовність міст інспектори УЕФА будуть комплексно, у тому числі й готовність жителів регіону розмовляти з ними на їх рідній мові. «Це ж теж проблема. Якщо англієць або француз приїде та почне ставити запитання, а ми дивитимемося на них і не розуміти, що вони кажуть. Я думаю, люди все це чудово усвідомлюють. Тому, підготовка волонтерів та людей, здатних спілкуватися, та міліції, повинна мати хоча б елементарні стандарти. Мільйон запитань, які потрібно вирішувати спільно. І я думаю, що у цьому питанні гроші не найважливіше», - резюмував пан Близнюк.

http://www.ngo.donetsk.ua/

03-04-2008 10:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207209004.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua