першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заява ХДС щодо невизнання Держдумою РФ Голодомору в Україні

03-04-2008 15:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207226610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Християнсько-Демократичний Союз висловлює свій протест щодо заяви Держдуми Російської Федерації, в якому стверджується, що «Немає ніяких історичних свідчень того, що голод організовувався за етнічною ознакою". Це твердження суперечить багатьом науковим дослідженням, а головне - народної пам’яті українців, які пережили цей страшний терор.

Голодомор став спланованою акцією проти українського селянства, яке було головним противником колгоспної радянської системи. Без знищення працьовитого вільного українського села не можливо було міцно встановити тоталітарний комуністичний режим в Україні.

Російська влада, яка офіційно наголосила себе правонаступником радянського режиму бажає залишити за собою виключно активи колишнього СРСР, та відмовляється від відповідальності за злочини кремлівського режиму в радянські часи. Така позиція різко контрастує з процесом, коли все більше цивілізованих країн світу офіційно визнало Голодомор. Такі дії Російської Федерації не залишаться без відповідної оцінки цивілізованого світу.

ХДС, як єдина в Україні партія, повноправний член світового Інтернаціоналу народних та християнсько-демократичних партій і надалі буде робити все можливе для поширення в світі правди про Голодомор, цю жахливу трагедію українського народу.

Прес-служба ХДС

03-04-2008 15:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207226610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua