першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молоді люди Донбасу поступово усвідомлюють батьківство

04-04-2008 05:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207276809.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Однією з форм інформаційно-просвітницької діяльності Луганського обласного центру по роботі жінок є виїзд мобільного консультативного пункту з гендерних питань у міста та райони області.

З групою молодих батьків, у яких вже є діти та з тими, хто лише чекає появи маля, проведено тренінг з усвідомленого батьківства. Мета заходу – створення найбільш сприятливих умов для повноцінного функціонування родин та гармонійного розвитку дітей на всіх етапах їхнього життя. Учасники тренінгу одержали інформацію про нові форми сімейних відносин на основах паритетних відносин жінки та чоловіка, про формування сучасних ролей батька та матері у вихованні дітей, а також дані про новітні методики раннього розвитку дитини, — повідомляє «Ірта-FAX».

«Попередження конфліктних ситуацій у підлітковому середовищі» стало однією з тренінгових занять із соціальними педагогами району на базі Лутугинської ЗОШ №2. Під час заняття педагогів ознайомили з методикою групової сімейної наради, яка надає можливість вирішувати конфлікти конструктивним шляхом.

Друга тема, яку за допомогою інтерактивних методик, вивчили педагогічні працівники – «Попередження насильства у сім'ї». Під час тренінгу була випробувана методика встановлення гарних відносин із жертвою домашнього насильства, а також механізм надання необхідної соціально-психологічної допомоги членам родини.

http://www.ngo.donetsk.ua/

04-04-2008 05:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207276809.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua