першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Бойовий Гопак та Асгарда

04-04-2008 13:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207305438.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

6 квітня 2008 року, початок о 16:00
Салон ЕМПіК, ТРЦ «Магелан», м. Київ, просп. Ак. Глушкова 13-Б

Спеціальні гості: В. Пилат, К.Тарновська, В. Шерстюк

Дедалі більше відкривається в Україні шкіл, які навчають наших громадян широкому ряду східних єдиноборств. Звісно, нема сенсу сперечатися з тим, що фізичний та духовний розвиток, якій пропагують ці школи є дуже важливим для кожної людини особисто та для суспільства в цілому. Проте, не так вже й багато людей знає, що в Україні є свої єдиноборства, які також несуть не тільки фізичний, але й духовний розвиток.
Цього вечора мережа ЕМПіК представляє унікальну можливість познайомитися з такими українськими бойовими мистецтвами як Бойовий Гопак та Асгарда.
Бойовий Гопак та Асгарда – чоловіче та жіноче бойові мистецтва, які поєднують у собі фізичний, розумовий та духовний розвиток у цілісну систему. Один з головних принципів Бойового Гопака – це надання належної морально-етичної основи тим, хто ним займається. Таким чином заняття Бойовим Гопаком та Асгардою сприяють не лише загальному оздоровленню дітей та молоді, яка ними займається, але також дозволяють значно змістовніше організувати їх вільний час, ефективно протидіють схильності до алкоголю, наркотиків, тютюнопаління та вуличного хуліганства, створюють умови для гармонійного фізичного, розумового та духовного розвитку особистості, що через деякий час може призвести до зниження рівня злочинності, підвищення соціальної свідомості молоді та зростанню загального рівня здоров’я населення.
Учні шкіл Бойового Гопака та Асгарди вивчають не тільки техніки двобою, але й національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу та танцю, гри на музичних інструментах. Бойовий Гопак – давнє козацьке лицарське мистецтво, яке є невід’ємною частиною культури України. Козак – символ гордої, правдолюбної вдачі, завжди оборонець і ніколи окупант. Його можна протиставити японським самураям та ніндзя, шаолінським монахам та американським рембо.
У програмі вечора показові бої майстрів Київської та Центральної шкіл Бойового Гопака, Львівської школи Асгарди та перегляд короткометражного історичного фільму.
Мережа ЕМПіК виражає щиру подяку за допомогу в організації заходу Київській Молодіжній Громадській Організації „Молода Просвіта”, Центральній школі Бойового Гопака та ТРЦ «Магелан».
Вхід вільний.

Прес-служба ЕМПіК
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

Boevoy GAPAK.jpg

04-04-2008 13:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207305438.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua