першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: корумповані суди захищає "Грифон"

05-04-2008 12:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207388975.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як відомо корупція боїться світла. Саме тому ця протиправна вказівка чиновника від судової гілки влади обурила полтавську громадськість. Адже кожен громадянин без судової повістки має право відвідати будь-яке судове засідання за винятком закритих. За відсутності громадських спостерігачів набагато легше суддям порушувати процесуальні права громадян з метою винесення завідомо неправосудних рішень. Тож поки про боротьбу з корупцією трезвонять на всіх рівнях влади, на захист корупції вже стала міліція. Це вже небезпека для конституційних прав громадян. Тобто поступово суди стають неконтрольованими.

05-04-2008 12:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207388975.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua