першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: металошкачі в приміщеннях судів проти прозорості

07-04-2008 09:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207549730.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Найбільш корумповані суди Полтавщини обладнані металошукачами. На перший погляд між корупцією та металошукачами зв"язку наче б то і немає, але коли прийти в суд з метою відвідати будь-яке судове засідання ви побачите, що саме через них ви до суду не втрапите, якщо не прибули завчасно, десь за годину до початку.
Волонтери проекту "Солідарність проти корупції в судах" в лютому-березні 100 відвідали судових засідань. В 32 випадках було зафіксовано перешкоди на вході до приміщень судів працівниками судової міліції "Грифон" через обшуки через сигнали металошукача та через записи в журнал відвідувачів суду. Крім того, було відзначено в 7 випадках несправність чи відсутність звукозаписувальної техніки, в 23 випадках судді забували належним чином роз"яснювати права учасникам процесу, в 19 випадках суддя відмовляв в приєднанні доказів по справі (єдина аргументація - за безпідставністю), в 11 випадках судді допускали неетичні висловлювання, в 7 випадках порушено таємницю нарадчої кімнати. Наявність такої значної кількості процесуальних порушень, без сумніву, не може не сприяти росту корупції - такий висновок зроблено на робочій нараді проекту. Посьмові звернення з цього направлені до Державної судової адміністрації та Верховного Суду України. Фахівцями проекту буду відпрацьовано Пам"ятку працівника судової міліції "Грифон" з метою недопущення порушень конституційних прав громадян при відвідування судів.

07-04-2008 09:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207549730.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua