першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До уваги Генпрокурори -прокурори-хулігани залякують активістів

07-04-2008 13:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207565738.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На працівників профспілки, вдвічі старших за віком два молоді працівники прокуратури погрожували та здійснювали психологічний тик, причому постійно вживали "блатні" висловлювання. Вина лідера профспілки Наталії Бондаренко полягала в тому, що остання звернулася з заявою до КРУ про корупційні дії керівників ринку. На виручку прибули працівники прокуратури, які й намагалися, очевидно, здійснити тиск на Бондаренко з метою змусити її відмовитись від скарги. Працівники прокуратури грюкали дверима так, що штукатурка сипалась зі стін та стелі, вимагали назвати домашню адресу Н.Бондаренко, яка на даний час хворіє. Роботу профспілки було паралізовано на 30 хвилин Полтавська міська профспілка "Солідарність" з приводу протиправних дій працівників прокуратури заявляє рішучий протест проти "кришування" працівниками прокуратури корупціонерів та просить вважати дану інформацію, як повідомлення про скоєння злочину, провести перевірку силами апарату Генеральної прокуратури України та притягти винних до відповідальності згідно чинного законодавства.

07-04-2008 13:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207565738.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua