першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Красному Лучі прислуховуються до волі народу

08-04-2008 17:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207664164.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Консультації з громадськістю Красного Луча були присвячені реформуванню системи теплопостачання на території громади. Вони відбулися в будівлі виконкому міської ради, організатором виступила Північно-донецька екологічна асоціація «Зеленій світ».

В обговоренні питань взяли участь секретар міської ради, керівники комунальних служб, теплопостачальних організацій, депутати міської ради.

Мета заходу — збір інформації щодо думки громади з різних питань, що стосуються їхньої життєдіяльності, — повідомляє «Ірта-FAX». У Красному Лучі з 13 тис. квартир, що мають центральне опалення, на сьогодні залишилося трохи більше 500, а з чотирьох газових котелень залишилися лише дві.

На сесії міської ради була прийнята цільова регіональна програма, яка стосується оптимізації центрального опалення в мікрорайонах міста. Оскільки процес переходу на автономне опалення продовжується, стоїть завдання нагально забезпечити подачу тепла у соціальні та житлові об'єкти, які користуються централізованим опаленням. Для цього передбачено проведення низки технічних заходів на котельнях та теплових мережах.

http://www.ngo.donetsk.ua/

08-04-2008 17:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207664164.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua