першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Арештовані завдають собі ушкодження

15-04-2008 11:53 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208249586.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиЯк стало відомо працівникам Чернігівського Центру Прав Людини, в ніч з 13 на 14 квітня троє осіб – громадяни П., гр. Д. та гр. С., що утримуються в Чернігівському СІЗО, нанесли собі порізи на тілі. Таким чином вони прагнули привернути увагу до проігнорованих керівництвом слідчого ізолятору заяв щодо порушення персоналом прав осіб, які утримуються під вартою.
Про серйозність поранень затриманих свідчить той факт, що простим накладенням пов’язок в медичному пункті установи не обійшлося. Медична допомога зазначеним особам надавалася о 5 ранку не в слідчому ізоляторі, а в травмпункті, що знаходиться в приміщенні міської лікарні №2. Доставлені вони були по швидкій допомозі у супроводі працівників правоохоронних органів. Громадянину Д. було накладено шви на ліве передпліччя.

Знову робиться все, щоб приховати даний інцидент...

Вимагаємо негайно створити Незалежну комісію за участю представників правозахисних організацій та ЗМІ аби дослідити реальну ситуацію в Чернігівському СІЗО № 31 та зустрітися з особами, які подали скарги, та зазнали тортур.

15-04-2008 11:53 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208249586.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua