першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Працівники ІТТ фактично обізвали начальника ГУМВС брехуном

15-04-2008 19:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208275482.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Виступаючи по місцевому телебаченню, новий начальник ГУМВС України в області Цимбалюк назвав умови тримання в місцевому ІТТ жахливими. В ході судового розгляду позову начальник ІТТ спростував твердження Цимбалюка.
Справа в тому, що одна з жінок, яку катувалиив цьому закладі, подала до суду позов про відшкодування шкоди, завданої нелюдським з нею поводженням ще в 2004 році. Жінка стала інвалідом 2 групи і через 4 роки досудового слідства та судових розглядів 54 Наталію Довбиш визнано невинною в скоєнні будь-якого злочину. Сізов же продовжує "працювати".
Відповідачі визнали, що зараз умови значно кращі, а їх начальник Цимбалюк просто не володіє інформацією і вводить мешканців Полтавщини в оману. Суду були надані фото акуратно застелених ліжок, мало не занаторні кімнати. А начальник ІТТ Сізов в своїх показах повідомив про те, що туалетний папір, зубні щітки, санітарно-гігієнічні прокладки закуповував за свою зарплату. Не зізнались міліціонери в тому, що за отримання додаткових "пільг" (туалетний папір, прокладки, каву, мінеральну воду, а дехто й наркотики тощо) родичі затриманих повинні були сплачувати немалі кошти. Чи не з цих бува грошей закуповував зубні щітки та прокладки начальник ІТТ? Невже власну зарплату витрачав на затриманих? Мать-Тереза та й годі! А Цимбалюк каже, що жахливо. Не володіє новий начальник інформацією та й все.

15-04-2008 19:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208275482.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua