першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківська міськрада знову розпалює міжнаціональну ворожнечу

16-04-2008 14:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208345099.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Депутати міської ради відмінили рішення виконавчого комітету від 1992-го року, яким міські власті давали згоду на установку пам'ятного знаку на честь 50-річчя Української повстанської армії.

Голосування було поіменним. Рішення підтримали 80 депутатів – фракції Партії регіонів, КПУ, «Слобожанський вибір». Проти були троє – Марина Капуста (фракція «Наша Україна»), Віктор Ларченко (фракція «БЮТ») і Любомир Грігорец (фракція «БЮТ»). Не голосували Андрій Руденко і Ігор Вировец (фракція «Наша Україна»).

Депутат міськради Андрій Руденко назвав це питання заполітизованим і призвав депутатів не йти на поводі у провокаторів і не створювати чергове вогнище соціальної напруги в місті. "Ці пам'ятники ставили наші батьки і діди, і я проти зносу будь-якого пам'ятника в Харкові".

Пам'ятний знак УПА в Молодіжному парку встановлений незаконно, оповістив думку міських властей директор юридичного департаменту Володимир Коваленко. Земля під пам'ятником не відведена, повідомив він, а сам пам'ятник встановлений незаконно.

Цікавим є той факт, що ця вакханалія відбувається на фоні корупційних скандалів пов'язаних з міськрадою, незаконним продажем землі, розкраданням комунального майна, розрухою в ЖКГ та бездоріжжям в місті. Можливо на думку "шановних" депутатів пам'ятник УПА є коренем всіх бід Харкова.

http://hds-kharkiv.org.ua/2008_04_16/632.htm

16-04-2008 14:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208345099.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua