першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заява Харківської обласної організації партії ХДС

16-04-2008 14:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208345232.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Харківська обласна організації партії ХДС висловлює підтримку ініціативи демократичної коаліції у Верховній Раді України голосувати за переобрання Харківського міського голови та депутатів Харківської міської ради.

Ми стоїмо на позиції нагального переобрання міської влади, оскільки численні порушення законів України з боку харківської влади суперечать передвиборним гаслам Михайла Добкіна. Ми можемо стверджувати, що мер Харкова не виконує й не може в подальшому належним чином виконувати свої безпосередні обов’язки. Підтвердженням тому є висновки Тимчасової слідчої комісії ВР щодо виявлення порушень законів та Конституції України Харківською міською радою та мером Харкова Михайлом Добкіним
Чисельні маніпуляції з розподілом земельних ділянок в місті Харкові. Розподіл землі між «друзямі» мера Харкова Михайла Добкіна та секретаря міськради Геннадія Кернеса. Ділянками також «нагороджуються» корумповані судді за прийняття рішень, вигідних Михайлу Добкіну та Геннадію Кернесу.

За рік господорування «регіоналів» у Харкові на чолі з Михайлом Добкіним місто перетворилось на першу корумповану столицю держави. Твердження місцевої влади про покращення життя мешканців Харкова лунають на фоні розкрадання коштів, які заплановано витратити на ремонт харківських доріг та реформування у сфері житлово-комунального господарства, значному та необґрунтованому підвищенню цін на комунальні послуги.

Гучні корупційні скандали, хабарництво в судах, бандитські витівки на мирних демонстраціях та мітингах, численні прояви корисливих дій влади на чолі з Михайлом Добкіним та Геннадієм Кернером, розпалювання зазначеними особами міжконфесійної та національної ворожнечі стали постійними супутниками одного з найбільших міст України, принизливими синонімами інтелігентного Харкова.

Харківська обласна організація партії ХДС вважає, що така влада має бути змінена. Михайло Добкін та Геннадій Кернес не повинні обіймати державні посади, а їх дії повинні отримати належну оцінку в суді.

http://hds-kharkiv.org.ua/2008_04_16/631.htm

16-04-2008 14:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208345232.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua