першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нове покоління юних лідерів вимагає нових підходів

16-04-2008 17:09 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208354999.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минулих вихідних у Луганську проходив другий тур "Школи лідера для старшокласників "Ти - молодий лідер!". Знов 12 - 13 квітня завдяки підтримці Управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганського обласного центру підтримки ініціатив та соціальних досліджень в Луганській обласній бібліотеці для юнацтва зібралися учні 10 - 11 класів луганських шкіл № 5, № 28 і № 57.

Успішно подолавши перший тур Школи лідера, учасники прийшли на чергові заняття більш підготовленими. Кожен з них хотів показати свої лідерські якості. Але також від учасників вимагалося продемонструвати свою командну роботу, оскільки тільки в команді можна було побудувати зірку за допомогою мотузки із зав'язаними очима, не говорячи ані слова. Тільки як єдине ціле можно було перемогти в "Національній дюжині" (прообраз гри в п'ятнашки), де школярі мали зібрати зі слів фразу з відомої "Пісні про рушник". Дискутували, виступали на прес-конференції, брали участь в різноманітних "Живчиках" тощо.

Ці два дні були водночас веселими та напруженими як для учасників, так і для організаторів-тренерів Оксани Волочій, Людмили Петрухан, Олексія Бєсклєтка та Андрія Петрова. В котре тренери впевнилися, що кожне нове покоління лідерів потребує нових підходів у навчанні лідерству. Іноді не тільки з групою як єдиним цілим слід працювати, але й робити акцент на індивідуальному підході. І луганським демальянсівцям це не без проблем, але виходить здійснювати.

Олексій БЄСКЛЄТКО

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/436/

16-04-2008 17:09 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208354999.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua