першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прийдіть на громадські слухання!

17-04-2008 12:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208425935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

18 квітня о 18.00 в приміщенні Шевченківської райадміністрації відбудуться громадські слухання з питань забудови на Стрітенській-Стрілецькій. Адреса: бульвар Шевченко, 26/4, на перехресті з вул.Пирогова.

...Зведення висоток планується ледь не на головах у людей.... Слухання організовує ЗАБУДОВНИК!!! Місцеві мешканці дуже просять про допомогу, бо їм туди наведуть "слухняних і правильних", які проголосують, "як треба"...і місцеві бояться, що їх не вистачить кількісно. Хто може - беріть паспорти і приходьте!

Аналогічне прохання прийти і для преси. адже присутність журналістів на громадських слуханнях вбереже їх від особливо брутальних фальсифікацій і дасть вам самим неабиякий привіт для публікацій і сюжетів.

За довідками звертайтеся на адресу наших колег - спільноти "Збережи старий Київ" saveoldkyiv@gmail.com.

17-04-2008 12:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208425935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua