першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розпочав свою діяльність аналітичний портал "Актуально"

17-04-2008 13:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208426407.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Портал «Актуально» - www.aktualno.at.ua - це майданчик, який об’єднує, як провідних експертів у таких сферах як внутрішня, зовнішня, гуманітарна, соціальна політика, політтехнології, медіатехнології та PR, так і тих, хто є студентами чи щойно закінчили університет за такими спеціальностями, як політологія, міжнародні відносини, журналістика, історія, соціологія, інформаційна діяльність.

Портал «Актуально» запрошує до активізації своєї професійної діяльності, як студентів, які ще зараз формуються як майбутні фахівці, так і професійних аналітиків. Портал виконує функцію «містка» між аналітиком-початківцем і авторитетним експертним середовищем, якої давно не вистачає сучасному українському поколінню.

Для студентів та молодих аналітиків «Актуально» пропонує:
- розміщувати свої аналітичні публікації;
- реалізувати власні інформаційні проекти;
- сформувати аналітичну рубрику, яка відображатиме інформаційні потреби Вашого регіону;
- проводити моніторинг та висвітлювати актуальні новини Вашого регіону;
- розміщувати свої резюме як аналітиків для потенційних роботодавців;
За результатами діяльності на порталі кращі молоді аналітики матимуть змогу отримати реальне визнання в експертному середовищі, оскільки на порталі передбачена рейтингова система участі в проекті «Актуально».

Для професійних аналітиків «Актуально» пропонує:
- виступити у своїй галузі експертом Всеукраїнського рівня та надавати коментар до аналітичних матеріалів, розміщених молодими аналітиками;
- публікувати свої матеріали у рубриках «Фахова аналітика», «Прогнози та коментарі експертів «Актуально», «Інтерв’ю»
- отримати доступ до інформації, яка стосується актуальних проблем регіонів України;
За результатами діяльності на порталі професійні аналітики увійдуть до експертної комісії надання оцінки фаховості діяльності аналітиків-початківців.

З правилами організації робочого процесу порталу «Актуально» Ви можете ознайомитись безпосередньо за адресою www.aktualno.at.ua (Для професійних аналітиків, при реєстрації, прохання у полі «підпис» поруч з ім’ям вказувати «аналітик». Дякуємо!)

З метою отримання додаткової інформації –
прохання контактувати з Головко Олексієм (aleksey@aktualno.in.ua)

17-04-2008 13:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208426407.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua