першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: запровадження принципу "єдиного вікна"

20-04-2008 01:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208642514.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

15 квітня в міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту відбулася зустріч керівників всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій з міністром Юрієм Павленком.
Під час свого виступу Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько висловив здивування тим, що всеукраїнські молодіжні та дитячі громадські організації, які не відзвітували за проекти 2007 року попри всі встановлені терміни, були допущені до участі у конкурсі проектів програм в цьому році. На думку, лідера ДемАльянсу «відсутність звітів позбавляє громадськість знати на що і яким чином були витрачені кошти державного бюджету та створює прецедент «дозволеної безвідповідальності» для інших організацій».
Також, Голова Демократичного Альянсу зазначив, що «незабаром будуть оголошені результати конкурсу і організації-переможці в чергове матимуть оббивати пороги чиновників міністерства виконуючи при цьому бюрократичну роботу держслужбовців». На думку, лідера ДемАльянсу «потрібна політична воля міністра для запровадження принципу «єдиного вікна» у роботі міністерства з молодіжними та дитячими громадськими організаціями». «Практика збору підписів у двох офісах і десятках кабінетів міністерства має бути припинена», - зазначив він.
«Рішення цієї проблеми знаходиться в стінах самого міністерства. До одного кабінету для роботи з проектами молодіжних організацій мають бути делеговані представники департаменту молодіжної політики, юридичної та фінансової служб міністерства. Це значно спростить взаємодію організацій з відповідним органом виконавчої влади», - підсумував лідер Демократичного Альянсу.

20-04-2008 01:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208642514.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua