першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківський ДемАльянс отримав грант Світового Банку

20-04-2008 01:03 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208642610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ярмарок інноваційних ідей молоді Світовий банк цього разу провів під девізом: «Обери своє майбутнє сьогодні». На конкурсі презентували свої роботи молоді українці, білоруси і молдавани. Сорок проектів пройшли відбірний тур. Їхні автори з’їхалися до Києва поборотися за грант Світового банку, що гарантує їм реальне втілення наміченого.

«Критеріями вибору були інновація, результативність — наскільки можна було б оцінити результат цих проектів, самостійність — як цей проект продовжуватиметься, і третій критерій — наскільки проект є реалістичним», — розповідає голова журі, радник СБ з економічних питань Мартін Райзер. «Дуже складно було судити, вибирати і, скажімо так, викреслювати когось. Складно й жаль, тому що практично всі проекти гідні того, щоб їх профінансували», — розповів «Дню» один із членів журі, заступник голови Швейцарського офісу зі співпраці в Білорусі Щвейцарського управління з розвитку і співпраці В’ячеслав Кульчицький.

ЗІГРАТИ В УНІСОН

Перед початком офіційного оголошення представниками Світового банку переможців, головний редактор газети «День» Лариса Івшина пройшлася вздовж стендів, знайомлячись з авторами проектів і їхніми ідеями. Буквально через п’ять хвилин вона нагородить кращих, на думку газети, авторів, вручивши їм книги з бібліотеки газети «День». Редакторська інтуїція Ларису Івшину у виборі не підвела — два проекти з трьох, які вибрала Івшина, отримали нагороди у вигляді грантів і від Світового банку.

«Здоровенний квест «Де я був?» проводитиметься відразу в двох містах — Харкові та Дніпропетровську і складатиметься з цікавих завдань... Він об’єднує в собі елементи модної спортивної молодіжної гри «квест» і певні інтелектуальні завдання, спрямовані на порушення стереотипів про те, що куріння, вживання алкоголю, наркотиків — це невід’ємні складові іміджу сучасної людини», — дуже цікаво розповідає Катя Черевко, одна з авторів проекту квеста, розробленого Харківським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс». У результаті цей проект отримав нагороди і від Світового банку і від газети «День». «Це дуже талановиті хлопці та дівчата», — зазначила Івшина, вручаючи Каті Черевко книги.

20-04-2008 01:03 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208642610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua