першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Музей Івана Гончара запрошує...

20-04-2008 14:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208689866.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти
Український центр народної культури
"
Музей Івана Гончара"
Запрошуємо

на мистецьку виставку


"ВЕЛИКОДНЯ КЕРАМІКА АНАТОЛІЯ БАЙДИ"

Виставка діятиме з 17 квітня до 4 травня 2008 року
щодня, крім понеділка та останнього вівторка місяця,
з 10.00 до 17.30.
в Українському центрі народної культури
"Музей Івана Гончара"


Великодня виставка кераміки молодого митця запрошує увійти у світ української хати напередодні великого свята.
    Анатолій БАЙДА – художник-гончар, викладач художньої кераміки та практикуючий психолог в Центрі трудової реабілітації для розумово відсталих дітей-інвалідів м. Києва з відділення соціальної адаптації. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасник чотирьох Всеукраїнських симпозіумів гончарного мистецтва, відзначений орденом за досягнення у розвитку мистецтв України.
    Творчий доробок Анатолія Байди дуже об'ємний та різноплановий. Його роботи представляють майже всі відомі в українському мистецтві керамічні методи декорування та формотворення – це і фігуративні розписи на тарелях, і наслідування сакральних символів подільського гончарства, і творчі пошуки-варіації на теми фляндрівки – оригінальної української техніки розпису.
    Скульптурні роботи митця дуже тендітні, живописні, витримані в кольоровій гамі та майстерно поливані. В його доробку – великі багатоярусні свічники, хвацькі баранці, маленькі куришки, мальовничі миски.
Тож запрошуємо на огляд творчої праці досвідченого майстра, професіонала від кераміки Анатолія Олеговича Байди. Художника-гончаря, який перебуває в постійному творчому пошуку і рухає вперед історію нашого мистецтва.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Адреса Музею: Київ, вул. Івана Мазепи, 29.
Їхати: ст.м."Арсенальна", авт.№24, трол.№38 до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою.
Телефони для довідок: (044) 229-00-87, 288-54-19, 280-52-10.

20-04-2008 14:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208689866.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua