першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс ділиться досвідом з іншими країнами Європи

22-04-2008 16:04 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208869493.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана Віктор Андрусів виступив на конференції «Виклики політичній освіті в Східній Європі», яка відбувалась 15-16 квітня в м. Будапешт, Угорщина. Конференція зібрала представників 10 країн для обміну досвідом та визначення основних проблем в політичному просвітництві.

На конференції Віктор Андрусів виступив з презентацією «Система шкіл ДемАльянсу в політичній освіті громадськості», в якій показав переваги освітніх методик організації. В своєму виступі він наголосив на основній проблемі перехідних суспільств – некомпетентній еліті і на необхідності формування нової. З цією метою органічно пов’язані школи ДемАльянсу, зокрема, школа молодого лідера та політика. Директор Інституту ДемАльянсу наголосив на необхідності посилення ідеологічної та ціннісної складової політичної освіти.
«Я думаю, що настав час змінити пріоритети політичної освіти громадськості. Зазвичай, організації та фонди роблять акцент на знаннях та навиках, які отримують учасники семінарів. Однак, практика показує, що не завжди ці знання та навики використовуються на благо демократії та суспільства. Тому ми маємо посилити ідеологічну та ціннісну складову нашої роботи. Ми повинні робити внесок в світогляд громадян, формувати нову демократичну культуру» - зазначив Віктор Андрусів.
Досвід ДемАльянсу викликав зацікавлення в представників громадських організацій та фондів, які брали участь в конференції.

Джерело: Демократичний Альянс http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/461/

22-04-2008 16:04 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208869493.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua