першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Клопи у Збройних силах

22-04-2008 22:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208891655.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 квітня 2008 року у навчальному центрі, що у Полтаві в казармах де проживають військовослужбовці служби за контрактом виявлені клопи.

Так командування центру піклується про тих хто приїхав на навчання, так заохочують до служби у збройних силах.

Про яку якісну підготовку та навчання можна говорити, коли військовослужбовці які мають стаж служби 3-6 років навчаються за програмою для тих хто тільки призваний. А це стройова підготовка по 2-4 години, ЗЗМУ та інші заняття, які проводяться в ході бойової підготовки у військах. А на вивчення та вдосконалення за спеціальностями час відводиться по залишковому принципу. Та й чому крім стройової можуть навчити "викладачі", які у військах не служили, а вся служба пройшла на плацу Полтавського інституту зв’язку.

Умови для проживання військовослужбовців за контрактом, особливо жінок не створені взагалі. Наприклад, в казармі (про гуртожиток, навіть казарменого типу, які показують Президенту мова не йдеться) у "найкращих" традиціях бувшого Радянського Союзу проживають майже 100 жінок, які за відведений час навіть умитися вранці не встигають, тому починають вставати пів п’ятого, п’ять годин щоб здійснити ранковий туалет. А зараз нова напасть – клопи, і в це в 21 сторіччі, у країні яка прямує в НАТО.

Харчування теж радянського типу, тільки на українській комерційній основі. Про соки чи овочі, декілька видів страв (про які говорили високі чини МО) можна навіть не говорити, як приклад, сосиски які дають приїжджим військовослужбовцям за контрактом навіть коти не їдять.

Проїзд на навчання, командировочні кошти не виплачені – оплата здійснюється з особистої кишені.

Виникає запитання, якщо умови для навчання і підвищення кваліфікації не створені навіщо знущатися над людьми, навіщо викликати у них відразу до збройних сил і чи виконає міністерство оборони у такий спосіб укомплектування військовослужбовцями за контрактом?

22-04-2008 22:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208891655.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua