першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

приходьте на акцію "Ні новим Чорнобилям!"

23-04-2008 20:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208972568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ОГОЛОШЕНО ДЖЕРЕЛОМ НЕБЕЗПЕКИ!

В суботу, 26 квітня, до 22-ої річниці Чорнобильської катастрофи, територія на розі Прорізної та Хрещатику буде перекрита в зв’язку з виявленим активістами Екоцентру джерелом радіаційної небезпеки в межах Міністерства Палива та Енергетики.

З 11.00 по 13.00 годину перед Мінпаливенерго (вулиця Хрещатик, 30) вібудеться акція «Ні новим Чорнобилям!», під час якої активісти, вдягнені у респіратори та захисні комбінезони, вийдуть з плакатами «Пам’ятай Чорнобиль! Ні новим реакторам!», листівками з інформацією щодо загроз, пов’язаних з побудовою нових атомних реакторів, пропозиціями щодо безпечнішого вирішення енергетичних питань та закликами до енергозбереження. Розвернеться яскраве дійство з символічним роз’ясненням небезпеки сучасної енергетичної стратегії України, заснованої на розвитку атомної енергетики.

Всі зацікавлені матимуть можливість підписати листівки із проханням до президента України відмовитися від розвитку атомної енергетики і надати підтримку енергозбереженню та альтернативним джерелам енергії.

Не стій осторонь! Приходь в суботу об 11.00 під Мінпаливенерго!

Акцію ініціює Національний екологічний центр України
www.necu.org.ua

MsWord document
прес-анонс Чорнобильської акції.doc

26.50 Kb

23-04-2008 20:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1208972568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua