першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: змінити керівництво прокуратури просить громадськ

24-04-2008 06:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209006149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саме тому кілька громадських організацій вирішили в травні провести повторне пікетування прокуратури області з тими ж вимогами - відставка прокурора області, всіх його заступників та начальників відділів. Практично всі правозахисні організації вважають прокуратуру області основним джерелом, яке живить корупцію в області. Саме тут, на їх думку, "кришуються" злочини, які скоюють деякі правоохоронці з метою особистого збагачення (порушують кримінальні справи, за закриття яких потім вимагають десятки, інколи й сотні, тисяч доларів США). На заяви громадян про скоєння злочинів представниками органів влади в прокуратурі практично не реагують. Відписки й відписки без жодних перевірок. На зустрічі громадських активістів вирішено звернутися до партійних організацій області з проханням підтримаьти акцію протесту проти беззаконня в області.

24-04-2008 06:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209006149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua