першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

НАРОДНІ УНІВЕРСИТЕТИ УКРАЇНОЗНАВСТВА

24-04-2008 11:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209024030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗВЕРНЕННЯ
ДО ФУНДАТОРІВ, КЕРІВНИКІВ,ФАХІВЦІВ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ,
ЛЕКТОРІВ, ПРОПАГАНДИСТІВ І ПОЛІТІНФОРМАТОРІВ -
СЛУХАЧІВ НАРОДНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНОЗНАВСТВА

Ми, укладачі програмного, науково-методичного та організаційного забезпечення роботи народних університетів українознавства та лекторіїв з українознавства в Україні та українській діаспорі, твердо віримо: набуті під час навчання гуманітарні українознавчі знання глибоко запали в душу кожного із Вас й плідно працюють в ній, очищаючи її від жахливих наслідків перебування свого часу окремих частин України у складі різних держав та імперій.
Адже проведена гуманітарна підготовка в народних університетах українознавства та лекторіях з українознавства націлена на всебічне розкриття української національної ідеї в усіх її аспектах, вимірах, площинах та втілення її у всі сфери життя суспільства. Українознавчо насичені лекції, подані державною українською мовою провідними вченими-українознавцями країни, що займають чітко окреслену національно-демократичну державницьку позицію, сподіваємось, наповнили Ваші душі щирою любов’ю до Бога і України, пробудили Ваш національний дух, втілений у національну самосвідомість-силу, що закликає Вас до активної участі у громадсько-політичному житті країни та прийнятті важливих рішень територіальними громадами, які ви презентуєте, а також надихає на розбудову самобутньої української цивілізації – української України, як великої родини, покликаної гармонізувати взаємовідносини між європейською, російською та мусульманською цивілізаціями, на перехресті яких знаходиться Україна.
Ця омріяна у віках українська мета, думається, стане реальністю, коли кожний із нас буде сповідувати принцип: „Не питай, що ненька Україна зробила для тебе, а питай, що ти зробив без особистої користі для Неї”.
Ми свято віримо, що спільними зусиллями ми виведемо народні університети українознавства та лекторії українознавства на чільне місце в ідеологічному забезпеченні розбудови української України на загальнонаціональному, державному та суспільному рівнях.
З усіх питань створення, функціонування та розгортання мережі народних університетів українознавства і лекторіїв з українознавства на місцях просимо звертатися до Центру „Українознавство” Товариства „Знання” України (директор – Анатолій Мартинюк) за адресою:
03150, м. Київ – 150. вул. Велика Васильківська, 57/3; вихід метро „Республіканський стадіон”.
Тел. 287 – 2010, тел. – факс 226 – 2648,
e-mail: Olgas@ipnet.kiev.ua

24-04-2008 11:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209024030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua