першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чергова спроба забудувати Русанівку

27-04-2008 15:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209297681.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чергова спроба забудувати Русанівку.В черговий раз влада намагається зруйнувати Русанівку, яка останнім часом є досі привабливим шматком для «Руйнівників»- забудовників, але завдяки активності Ії мешканців досі залишається нездоланною.

На даний час Закрите акціонерне товариство МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ОБОЛОНЬ» під приводом реконструкції стадіону "Русановец" що знаходиться за адресою бульвар Олексія Давидова 12 , вже запланували та навіть розробили проект будівництва багатоповерхового будинку.

Інформацію про цей проект було отримано з сайту ЗАТ МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ОБОЛОНЬ»

Згідно з проектом будинок планують розташувати на місці корту, що прилягає до будинку №14 по бульвару Олексія Давидова. Враховуючи, що стадіон після реконструкції планують включити до спортивного комплексу та зробити доступ на нього платним, діти з прилеглих будинків залишаться зовсім без спортивного майданчику.

Також не слід забувати, що десь біля п’ятнадцяти років тому, менш ніж за сто метрів від запланованого місця будівництва, на перехресті бульвару О. Давидова та Русанівського бульвару, стався провал грунту. Цей провал пов'язаний з підземним озером, яке знаходиться під п’ятиметровим фундаментом масиву, з чого можна припустити руйнування даних будівель, у разі спроби ще одного будівництва на цій території можно очікувати руйнування оточуючих житлових будівель, що призведе до виникнення проблем міста в зв’язку з необхідність відселення мешканців цих будинків .
http://www.mgkobolon.com.ua/files/image/%c4%e0%e2%fb%e4%ee%e2%e0.jpg

Давыдова.jpg

27-04-2008 15:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209297681.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua