першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Зустрічаймо весну разом!» зі Школою-інтернатом № 12, м. Київ

29-04-2008 18:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209482213.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

9 березня 2008 року у Школі-інтернаті № 12 для дітей-сиріт, яка знаходиться у м. Києві по вулиці Харківське Шосе 121/3, відбувся святковий концерт «Зустрічаймо весну разом!», організатором якого була мережа ЕМПіК.
Після довгої, холодної та нудної зими, коли скована земля під морозами, коли стоять голі парки та ліси, - всі мрії, надії, жадання й почуття зверненні в бік весни, тепла й сонця. Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що найбільше потребують тепла та уваги діти з особливою потребою у любові.
«Зустрічаймо весну разом!» - під такою назвою проходив концерт для дітей-сиріт у Школі-інтернаті № 12, в якому прийняв участь Дитячий ансамбль народної творчості «Гопак», який являється лауреатом не тільки українських, але і міжнародних конкурсів. З великим захопленням спостерігали підопічні дитячого будинку за кожним рухом виконавців та самі підтанцьовували, сидячи на своїх місцях. Воно й не дивно, адже як можна втриматися, коли на сцені виконувався танець весни і кохання «Танго», у виконанні наймолодших учасників ансамблю?!
Запальний та жартівливий український танок «Яків» не лишив байдужою жодної дитини у залі, - діти не просто посміхалися, а по-справжньому сміялися від душі над невдахою-залицяльником Яковом, який так незграбно хотів сподобатися найгарнішій дівчині. Однак, дітям до душі найбільше припав видовищний білоруський танок «Двє дярєвні», якій здійняв просто шквал оплесків.
Заполонив серця усіх присутніх в залі, наповнивши їх трепетними почуттями, виступ Анастасії Маринець, яка виконала композицію - «Зоре моя вечірняя» на вірші Тараса Григоровича Шевченка, адже саме в день його народження проводився концерт. Другим музичним твором у виконанні Анастасії була «Веснянка», яка найкраще відобразила той піднесений настрій, який відчуває кожне серце з приходом тепла, коли на дворі так яскраво світить сонечко, а на деревах от-от розпустяться бруньки. Слухачі були вражені м’яким та ніжним голосом бандуристки, чистотою і точністю переданих відчуттів. Чарівності атмосфері додавала особлива виразність і кришталева прозорість акордів бандури, унікальної по звучанню і незвичайної за виглядом.
Та, звичайно, найбільше веселих усмішок та радісних оплесків зібрала цього весняного ранку Валентина Кудь, яка виступила у ролі аніматора та провела розважально-розвиваючі конкурси для підопічних дитячого будинку, під час яких кожен учасник отримав заохочувальні подарунки. Конкурси, у яких треба було і бігати, і збирати речі своїх друзів, і грати з кольорами, і знаходити свою пару взуття з-поміж цілої гори чужого, проходили в теплій атмосфері і дух суперництва був насичений почуттям дружби.
Мережа ЕМПіК та журнал «ПСІ» привітали іменинників березня та вручили їм на згадку спеціальні подарунки і особисті вітальні листівки.
На завершення зустрічі усі дітки отримали на згадку від компанії ЕМПіК книги, улюблені мультфільми та канцелярське дитяче приладдя, а також фрукти та різні солодощі від журналу «ПСІ» та МГО «Молода Просвіта».
Ще довго коридорами дитячого будинку лунав веселий сміх, а відлуння доносило дзвінкі голоси, які не стомлювалися ділитися враженнями від зустрічі.
Компанія ЕМПіК від усього серця висловлює подяку всім, хто не залишився байдужим та допоміг в організації цього заходу, а саме журналу «ПСІ», МГО «Молода Просвіта», Дитячому ансамблю народного танцю «Гопак», Анастасії Маринець, Володимиру Маслову, Катерині Москаленко та Валентині Кудь.

Ведучий – Юрій Петровічев
Фото – Катерина Москаленко

Прес-служба ЕМПіК
info.empik@empik.ua
www.empik.ua

Dom1.JPG
Dom2_mini.JPG
Dom3_mini.JPG
Dom4_mini.JPG

29-04-2008 18:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209482213.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua