першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЕМПіК вперше на ІІІ Весняному Київському книжковому ярмарку

30-04-2008 09:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209536880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 20 по 23 березня 2008 року вже втретє навесні українські видавці, книгорозповсюджувачі, письменники, критики, журналісти, вчителі, методисти, студенти та звичайні читачі зібралися в Експоцентрі «Спортивний» на ІІІ Весняному Київському книжковому ярмарку, який цього разу був присвячений Всесвітньому дню поезії (21 березня), проголошеного у 1999 році ЮНЕСКО та проводився під девізом «У діалозі культур – єдність народу».
На 150 стендах, серед яких вперше була присутньою торгова марка ЕМПіК, було представлено книжки найрізноманітніших тематик близько 300 видавництв з різних країн світу, серед яких яскрава дитяча література, шкільні посібники, видання зарубіжних та національних класиків, твори сучасних письменників, дослідження світової науки і, звичайно, ж фантастика, адже в рамах ярмарки працювала Міжнародна Асамблея фантастики "Портал".
Організаторами заходу, за підтримки міністерства культури і мистецтв України, Київської міської державної адміністрації, Національної спілки письменників, в цьому році виступили: Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Господарська асоціація книгорозповсюджувачів України, Асоціація «Навчальна книга», міжнародна асамблея фантастики «Портал» та виставкова компанія «Медвін». Атмосфера ярмарку сприяла розширенню фахових зв’язків між вітчизняними суб’єктами видавничої справи і книгорозповсюдження та їх зарубіжними партнерами. Крім того, відвідувачі ярмарку мали можливість познайомитися не тільки з новинками світової літератури, але і з широко представленими творами вітчизняних сучасних авторів.
Представлений на ярмарку ЕМПіК частково відтворював атмосферу магазину: фірмові стандарти, широкий вибір асортименту та високопрофесійна обслуга. Крім компетентної поради, кожен покупець отримав на згадку фірмовий сувенір та приємні враження.
Під час ярмарку на стенді ЕМПіК відбулися автограф-сесії з відомими фантастами. Своєю присутністю порадував Сергій Лук’яненко, Дмитро Биков. Відбулася зустріч з Яном Валетовим. Протягом усього ярмарку не забували про стенд ЕМПіК харьківчани Дмитро Громов та Олег Ладиженський, більш відомі під псевдонімом Генрі Лайон Олді.
Кожен день роботи ярмарку був присвячений окремій тематиці. Так, наприклад, 21 квітня, до Всесвітнього дня поезії, був організований спеціальний стенд, де проходили авторські читання. 22 квітня – день навчальних посібників та електронних енциклопедій. 23 квітня, останній день роботи ярмарку, був присвячений дитячій книзі та благодійній акції, під час якого торгова марка ЕМПіК була нагороджена Сертифікатом. Зібрані під час акції книги були передані підопічним шкіл-інтернатів м. Києва та Київської області, дітям-сиротам та інвалідам.

Прес-служба ЕМПіК
info.empik@empik.ua
www.empik.ua

DSC04357_mini.JPG
Bykov_mini.JPG
Oldi_mini.JPG
P3220406_mini.JPG

30-04-2008 09:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209536880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua