першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: злочинців стажують в Полтавському УБОЗі

03-05-2008 07:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209790758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сотні громадян прийшли зимою до прокуратури області з вимогою припинити грабежі, які скоюють міліціонери під час обшуків, санкціонованих судом. У громадян викрадають коштовності, гроші, майно, яке до протоколів не заноситься наче б то його не було взагалі. Коли громадяни скаржаться, то при перевірці опитують "понятих", фактично співучасників злочинців-міліціонерів. Понятими виявляються особи, які являються студентами педагогічного університету і, очевидно не безплатно, підтверджують весію міліції - ніяких грошей не було, коштовностей теж, люди жили без золотих виробів, грошей коштовностей, а заяву про викрадення майна міліціонерами громаляни зробили з метою уникнуьти відповідальності за скоєний злочин. Абсурд та й годі, бо умови тримання обвинувачених після заяв родичів про викрадення майна значно погіршувалось. Характерно, що дуже часто одні й ті самі поняті в один і той же час підписували протоколи пізнання, обшуку, виїмки тощо в різних кінцях області. Таким чином убозівці фактично з педагогів готують злочинців.

03-05-2008 07:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209790758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua