першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

18 ТРАВНЯ У КАНЕВІ - ПРОЩА ДО ТАРАСА

05-05-2008 12:45 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209980718.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шанувальники творчості Тараса Шевченка з усієї України зберуться в неділю, 18 травня, на могилі поета в Каневі на «Прощу до Тараса». Рух добровольців «Простір свободи», що ініціював акцію, прагне у такий спосіб об’єднати людей, які хочуть зрозуміти Шевченка і відчути дух його поезії. Головним змістом «Прощі» буде читання текстів Шевченка, виконання сучасної музики на його слова і спілкування людей, які власними силами приїдуть з усіх областей України.
Акція буде вільною від партійної пропаганди й «офіційних заходів». Її організаторами виступили «Простір свободи», Фундація регіональних ініціатив, Шевченко клуб, Форум молодих лідерів України та інші громадські об’єднання, а також музиканти гурту «Сад».
«Проща» має стати щорічною традицією, завдяки якій ініціатори акції прагнуть не лише об’єднати українців з різних регіонів країни, але й поступово перетворити Канів на «місто Шевченка» - важливий осередок культури й туризму.
Центральною подією «Прощі до Тараса – 2008» стане дійство Живий «Кобзар» на Тарасовій Горі, що розпочнеться 18 травня о 12 годині Шевченковим віршем «Молитва». Люди з кожної області України прочитають улюблений вірш чи уривок з «Кобзаря». Водночас вони складуть з окремих фрагментів цілісне зображення України з написаним на ньому Шевченковим текстом.
Цього ж дня о 14.30 під Тарасовою Горою гурт «Сад» гратиме акустичну музику.
Окрема програма передбачена для кожного, хто бажає жити 17-18 травня в наметовому містечку на березі Дніпра.
Учасники «Прощі» привезуть із собою до Канева українські книги та диски з українською музикою, які вони 17 та 18 травня даруватимуть закладам і мешканцям міста.
22 травня акція продовжиться біля пам’ятників Шевченку в усіх куточках України.

Детальніша інформація про акцію на сайті www.dotarasa.org

Зв'язок з оргкомітетом poshta@dobrovol.org
тел. 8-097-987-31-87, 8-067-367-79-01

05-05-2008 12:45 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1209980718.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua