першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Другий тур школи молодого лідера в Алчевську

06-05-2008 14:08 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072092.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект школа молодого лідера «Ти – молодий лідер!» рухається далі. 19-20 квітня Луганський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» провів другий тур проекту «Школа молодого лідера «Ти – молодий лідер!» у місті Алчевську, Луганської області. Нагадаємо, що проект проходить при підтримці Профспілкового комітету та Ректорату Донбаського державного технічного університету.

Цей тур був особливим.
І не тільки тому, що учасники ознайомились з основами ораторського мистецтва, пропрацювали «10 помилок починаючого оратора» та з захопленням взяли участь у «Дебатах» та «Прес-конференції». І не тільки тому, що хлопці та дівчата навчились взаємодіяти у парі, а потім у команді та зрозуміли власну стратегію досягнення мети. І не тільки тому, що після виконання вправ «Анаграми» та «Клинопис», школярі зробили власний висновок про відповідність зовнішньої оболонки внутрішньому змісту.А тому, що саме на цей тур прийшли найбільш мотивовані люди, люди які прагнуть позитивних змін. А також тому, що саме цей тур дав дуже багато не тільки для учасників, а й для тренерів. Адже велика кількість різних людей вимагає такої ж самої кількості різних підходів, особливо у домашньому завданні.
Все це яскраво продемонстрував другий тур. Більша частина проекту вже минула, в той же час завершальний акорд ще попереду.

Зоя Буйницька


24.04.2008
Джерело: Демократичний Альянс

06-05-2008 14:08 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072092.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua