першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс підготував дітей-сиріт до участі у змагання

06-05-2008 14:11 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072269.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВМГО «Демократичний Альянс» відгукується на всі проекти, які можуть бути корисними дітям, позбавленим батьківської опіки.

Так до Дня Святого Миколая 2007 року був проведений щорічний дитячо-юнацький фестиваль з черліденгу для дітей з дитячих будинків м. Дніпропетровська «Від сердя до серця». В заході брали учать 120 дітей-сиріт.
Була думка, аби переможці фестивалю виступили на справжніх обласних змаганнях з черліденгу, де звичайно беруть участь професійні колективи міста, спортивні гуртки та шкільні команди. Та практика підказала, що справжньою прикрасою таких змагань можуть стати всі 120 дітей-учасників фестивалю. Щоб підготувати дітей, забезпечити їх коштами на проїзд та оренду костюмів, треба мати гроші. Для цього активістами «ДемАльянсу», серед яких багато студентів НГУ, був проведений ще один захід до Дня Святого Валентина 2008 року під назвою «Подаруй тепло дітям!». Від продажу святкових Валентинок була зібрана необхідна сума. Лише таким чином ми змогли підготувати цих дітей до участі у відкритому фестивалі з аеробіки, фітнесу та черліденгу, який відбудеться 25 квітня 2008 року у СК Метеор.
Команда підтримки Національного гірничого університету «Гірнички» підготувала до участі у відкритому фестивалі з аеробіки, фітнесу та черліденгу команди таких дитячих будинків: «Берегиня», «Світанок», Дніпропетровського дитячого будинку N6 компенсуючого типу, «Надія», дитячий будинок №1.
Початок змагань для молодшої та середньої категорій – о 10:00. Їх проводитиме регіональне відділення Всеукраїнської федерації черліденгу у м. Дніпропетровську.

Джерело: Демократичний Альянс

06-05-2008 14:11 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072269.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua