першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Острів» для лідерів у Луганську є…

06-05-2008 14:13 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наприкінці квітня в Луганську проходив заключний етап «Школи лідера для старшокласників «Ти – молодий лідер». У п’ятий раз тренери з Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» зустрічали юних та перспективних учасників, які попередньо продемонстрували свої лідерські задатки. Цього разу учасники остаточно мали засвоїти, що тільки завдяки роботі в команді можна досягти поставленої цілі, наприклад вижити на безлюдному острові. Луганські старшокласники потрапили на «Острів», де спроможні були вижити лише лідери.

За умовами третього туру учасники нібито на повітряній кулі не без аварії і не без інших проблем долетіли до острова в океані. Саме тут вони мали жити на два племені, створити свої кодекси з правами, обов’язками і табу, виробити розклад дня та встановити свої островітянські свята. До цього учасники підійшли креативно – кожне плем’я мало навіть свій тотем – бегемота і тукана. Також племена об’єднали зусилля для проведення спільного свята – Свята золотого кокоса – Островітянських олімпійських ігор, до яких були включені такі види спорту, як, наприклад, кокособол… День на острові промайнув надто швидко за розробкою різноманітних завдань, розважальними вправами, перебуванням в різноманітних образах та за вирішенням логічних задачок..

Під кінець дня кожному з учасників був зібраний «Рюкзак» з його позитивними та негативними характерними рисами. Ці риси для нього в рюкзак складали його ж колеги, з якими він протягом п’яти днів навчався в «Школі лідерства». І з цим рюкзаком усі учасники вирушили на пошуки скарбів. Цього дня юні лідери усвідомили, що найкращий скарб – це народна мудрість, бо в скриньці на них чекали прислів’я та приказки, афоризми та різноманітні «крилаті вислови» тощо.

На останок всі присутні на «Острові» уявно викурили «Трубку миру». І організатори вирішили, що нарешті учасники об’єдналися в єдину команду. Кожен зі «школярів» переміг, бо зміг засвоїти ті знання, які кожен з тренерів-демальянсівців намагався передати.

Та й на цьому третій тур не скінчився. Оскільки заключний етап проходив на кануні великого свята – Великодня, то організатори вирішили подарувати кожному учасникові символ цього свята – крашанку, яку зазвичай дарують близьким та дорогим людям, і запропонували скуштувати смачного торта.

Усі учасники стали для нас дорогими і близькими. Саме тому ця зустріч на «Острові» не буде останньою. Адже кожен з учасників ще отримає свій сертифікат про закінчення «Школи лідера» Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». Та перед цим юні лідери візьмуть участь у грі-квесті, аби показати, чи пам’ятають вони, як це працювати в команді.

Джерело: Демократичний Альянс

06-05-2008 14:13 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua