першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Активісти ДемАльянсу виховали чемпіонів

06-05-2008 14:19 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072783.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 квітня 2008 у приміщенні спортивного комплексу Метеор м.Дніпропетровськ відбулися обласні змагання з аеробіки, фітнесу та черліденгу. У двох вікових категоріях, молодшій та середній, були представлені команди-вихованці таких дитячих будинків міста Дніпропетрорвська: Дніпропетровського Дитячого будинку №6 компенсуючого типу (4-6 років учасникам), дитячого будинку №2 „Берегиня” та дитбудинку „Світанок” (10-15 років учасникам). Готували дітей до участі у змаганнях активістки Демократичного Альянсу - Нерода Антоніна, Піскарьова Ксенія та Венгура Інна.

Діти-сироти змагалися на рівні з усіма учасниками.
Команда Дніпропетровського дитячого будинку №6 компенсуючого типу виступала у молодшій віковій категорії. Вихованці виявилися наймолодшими учасниками змагань, та за стартовим номером були першими, що досить ускладнювало їх виступ, але глядачі та судді оцінили їх зусилля. Під час виступу зал не стримував оплесків та емоцій, а після виступу навіть бажав повторення такого прекрасного дійства. Діти виявилися сильнішими за всіх учасників у двох номінаціях: «Найдружніші» та «Наймолодші».
Команди дитячих будинків «Світанок» та „Берегиня” змагалися у середній віковій категорії . Не можна не оцінити старанність тренерів та сміливість дітей у підготовці та виступі у змаганнях! На жаль, на їх шляху виникло досить багато складностей. По-перше, дитячі будинки знаходиться у віддалених районах міста, що ускладнювало приїзди хореографів. По-друге, в день змагань діти „Світанку” не могли приїхати вчасно через заняття у школі, - тому виступали останніми, ще й у дорослій категорії!!! А по-третє, під час виступу виникли проблеми з апаратурою і діти виступали буквально під оплески глядачів, які, між іншим, були дуже задоволені чудовим танцем з важкими акробатичними елементами!
Не дивлячись на всі перешкоди, які виникли на шляху відчайдушних підкорювачів вершин команди прекрасно впоралися зі своїм завданням. Команда дитячого будинку „Світанок” отримала ПЕРЕМОГУ аж у двох номінаціях! Вони стали першими в області з Черліденгу ще й у дорослій категорії! А ще також перемогли у номінації «Найспортивніші»!!!
Поздоровляємо! При врученні грамот та медалей за ПЕРШІ місця зал вибухнув оплесками!

Піскарьова Ксенія, ДМО ВМГО ДемАльянс

02.05.2008

Джерело: Демократичний Альянс

06-05-2008 14:19 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1210072783.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua