першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пошук скарбів Європи

19-05-2008 14:34 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211196898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Молодіжна організація «Нова генерація» запрошує до участі у тренінговому курсі «Пошук скарбів Європи», що відбудеться 27 липня – 3 серпня на узбережжі Чорного моря, в Херсонській області. Тренінговий курс проводиться за фінансової підтримки Директорату у справах Молоді та Спорту Ради Європи.

Що таке Європейське громадянство та чому про нього так багато всі говорять?
Чи поділяє твоя громада Європейські цінності?
Чи вважаєш Ти себе громадянином Європи?
Чи хочеш Ти дізнатися як молодь може брати участь у вирішенні проблем власної громади та Європейської спільноти?
В тебе є цікава суспільно-корисна ідея, але ти не знаєш, де знайти однодумців та підтримку?

Якщо тебе зацікавили ці питання та Ти шукаєш на них відповідей, тоді молодіжна організація «Нова генерація» запрошує Тебе взяти участь у Пошуках скарбів Європи – тренінговому курсі для активних молодих людей, яким цікава тема Європейського громадянства та Європейської ідентичності. Тренінговий курс відбудеться з 27 липня по 3 серпня на узбережжі Чорного моря Херсонської області.

Програма курсу включатиме:
- Безліч корисної та просто цікавої інформації про Європу та Європейські цінності;
- Творчі майстерні з Толерантності, Прав Людини та Молодіжної Участі;
- Європейська ідентичність та Європейське громадянство;
- Принципи демократичного громадянства;
- Європейські ініціативи та молодіжні проекти.
А крім того, справжній пошук скарбів, молодіжний відео-клуб та … Падіння Берлінського муру.

Зацікавився, тоді…

Що потрібно для участі?
- Вік 17-22 роки (включно);
- Досвід громадської активності та/ або волонтерської роботи
Крім того, звертаємо Твою увагу, що основним критерієм відбору є Твоя готовність використати отримані знання на практиці, тобто розробити і впровадити в своїй громаді суспільно-корисну ініціативу, пов’язану з темою Європейського громадянства.

Організатори забезпечують проживання, харчування, роз даткові матеріали. Транспортні витрати відшкодовуються у розмірі 70% від фактичної вартості проїзду за умови представлення оригіналів проїзних документів. Через обмеженість бюджету, маємо прохання по можливості використовувати якомога дешевші засоби пересування (автобус, поїзд-плацкарт).
Заявку на участь можна завантажити на сайті «Соціопростір Херсонщини»: http://www.socioprostir.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=395.

Всі заявки мають надійти до МО «Нова Генерація» до 17.00 15 червня 2008 року. Заявки, які надійдуть пізніше цього терміну до розгляду не прийматимуться. Заявки необхідно надсилати на адресу office@socioprostir.org.ua. Всі претенденти будуть проінформовані про результати розгляду заявок не пізніше 25 червня 2008 року.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Вікторії Копчак: victoria_kopchak@yahoo.com або за тел. (0552)410300; (068)8291147

19-05-2008 14:34 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211196898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua