першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відповідального за майно НАНУ вбито через вчених-фізиків?

21-05-2008 12:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211363260.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора близько 19.00 у Києві, на вул. Антоновича, 4/6, пострілом у голову з вогнепальної зброї було вбито керуючого справами Національної академії наук України Валерія Арсенюка. У Центрі громадських зв’язків ГУ МВС України у м. Києві вважають, що основною причиною вбивства була його професійна діяльність. Про це повідомляє УНІАН.

За інформацією Центру громадських зв’язків, вбитий був відповідальним за майно Академії. "Там дуже багато майна, це, практично, держава у державі", - зауважили в столичній міліції. За фактом вбивства вже було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України ("навмисне вбивство").

Варто відмітити, що Валерій Арсенюк, зокрема, був безпосередньо відповідальним за безкомпенсаційне відчуження 4.4 га, на яких за попередніми домовленостями мали будуватися квартири для вчених Інституту теоретичної фізики імені Миколи Боголюбова Національної академії наук України. Про це Неофіційній газеті повідомив голова профспілкового комітету Інституту Володимир Єрмаков, який нещодавно судився з Президії Академією та Київською міською радою за долю цих земель.

Цікаво також, що сьогодні о 15:00 у приміщенні «УКРІНФОРМ» має відбутися організована ВГО ГО «ДУМАЙ!» прес-конференція "Київрада проти науки", присвячена конфлікту навколо земель біля Інституту теоретичної фізики. Детальніше про конфлікт читайте у статті "Бомжі вищої кваліфікації. Чому молоді науковці можуть залишитися без житла" на gazeta.univ.kiev.ua

Чи пов'язані між собою прес-конференція і вбивство - наразі невідомо.


Джерело: УНІАН, Неофіційна газета

21-05-2008 12:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211363260.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua