першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенка: бандюги з ГУМВС в області продовжують красти

22-05-2008 13:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211452796.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час незаконних обшуків в профспілці "Солідарність" вилучено 5 комп"ютерів. мобільний телефон, гроші. Коли через 4 роки досудового слідства справу закрили за відсутністю складу злочину виявилось, що міліціонери викорали 4 комп"ютери, гроші, а мобільний телефон розкомплектовано. І хоч в постанові про закриття справи від 20.02.2008 вказано, що вилучене майно слід повернути, фактично такого майна не виявилось. Даний факти підтверджує те, що в полтавській міліції працює багато злодіїв, оскільки це не перший випадок викрадення речей правоохоронцями. Лише до центру "Солідарність проти корупції" а останні 10 місяців надійшло понад 150 звернень громадян про скоєння корисливих злочинів міліціонерами. Однак прокуратура області захищає злочинців-міліцонерів від правосуддя і до відповідальності не притягує. хіба якусь догану комусь винесе. Крім того в Полтаві за кілька десятків тисяч доларів можна закрити справу навіть за скоєння найтяжчих злочинів. Тобто прокуратура фактично є штабом організованої злочинності в області. Самне тому мешканці вдруге в цьому році проводять пікетування прокуратури області з вимогою відставки прокурора області.

22-05-2008 13:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211452796.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua