першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс завершує підготовку молодих політиків для У

22-05-2008 15:02 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У заході взяли участь представники з 9 регіонів країни. Молодь мала змогу почути про становлення партійної системи України та разом з Директором Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана Віктором Андрусівим обговорити перспективи християнсько-демократичної ідеології в нашій країні.
Також, організатори відвели достатньо часу для того, щоб учасники заходу ретельно розібралися у різних аспектах фандрайзингу та підготували проекти шкіл лідерства в своїх регіонах.
Допомагали їм це робити Координатор по мінігрантам мережі громадських організацій «Громадські ініціативи в Україні» Неля Лавриненко та член Правління Демократичного Альянсу Андрій Сидоренко.
«На семінарах Демократичного Альянсу ми передаємо багато необхідних знань для молоді. Проте, основне наше завдання надати їм ціннісний характер та спрямувати на розвиток України. Ми виховуємо нову громадсько-політичну еліту країни, яка зробить державу предметом гордості кожного українця», - прокоментував завершення серії семінарів у межах проекту «Школа політика «ХоДімо Разом!» Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/496/

22-05-2008 15:02 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua