першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянсівська мандрівка у справах до Брянки

22-05-2008 15:04 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457861.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

15 травня у м. Брянка, Луганської області, Сергієм Миронюком, керівником гуртка «Основи учнівського самоврядування» при Будинку дитячої та юнацької творчості було організовано регіональний «круглий стіл» «Участь молоді в процесі прийняття рішень». Метою круглого столу було сприяння активізації молоді в процесі прийняття рішень. Це планується робити через активізування молоді в органах студентського самоврядування шкіл міста, формування соціальної компетенції у молоді, розвиток організаторських здібностей, творчого мислення, потреби та вміння самовдосконалюватися в процесі прийняття рішень. Учасниками «круглого столу» стали Андрій Гриценко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, Галина Смирнова, методист методичного кабінету міськвиконкому, Тетяна Русинова, директор Будинку дитячої та юнацької творчості і, головне, активісти самоврядування шкіл №1, №4, №9, №10 та Стахановського педагогічного коледжу. Серед запрошених почесних гостей як експерт була присутня головний психолог м. Брянка Нелля Сізик. Загалом були присутні 20 осіб.

Єдиними представниками молодіжного руху Луганської області серед почесних гостей стали Зоя Буйницька, голова Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянсу» та Катерина Михайловська, член правління, відповідальна за роботу з районами, Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянсу». Вони ознайомили присутніх з діяльністю Демократичного Альянсу та акцентували увагу на реалізованих проектах. Особливо жваву дискусію визвала презентація проекту «Школа молодого лідера «Ти – молодий лідер!». Тому, що проект є ефективним інструментом подолання пасивності молоді, через унікальне поєднання тренінгових програм та неповторного, особистого внеску тренерів.

Результатом «круглого столу» стала Резолюція, яка була підтримана всіма учасниками заходу. В ній знайшли втілення думки школярів, досвід представників влади та активістів молодіжного руху у формі практичних кроків з активізації молоді.

І окремо хочеться відзначити погляди регіональної молоді на молодіжний громадський рух. Одна з учасниць «круглого столу», активістка шкільного самоврядування, визначила ці погляди так: «Я гадала, що молодіжні організації щось роблять тільки в Києві й їх показують по телебаченню. Я рада, що я бачу представників молодіжної організації наочно».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/497/

22-05-2008 15:04 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457861.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua