першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Миколаєві відбулися студентські дебати

22-05-2008 15:06 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457960.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

17 травня випускники Першої студентської школи дебатів від Миколаївського Демократичного Альянсу провели дебати «Миколаїв – НАТО: думки та перспективи».
Учасникам двох команд, «Голос молоді» та «Антивірус», була надана унікальна можливість працювати декілька днів у чудовій команді, знаходити нову інформацію, покращувати свої комунікативні навички, лідерські якості, щоб успішно виступити на заключному етапі школи – дебатах.
На дворі припікало весняне сонце, та в залі було ще жарче від дебатів, один за одним сипалися аргументи від обох команд, відкривалися все нові і нові факти… Зрештою, це призвело до більшої поінформованості та обізнаності молоді з питань євроатлантичної інтеграції і роботи НАТО, зроблено аналіз позитивних та негативних сторін євроатлантичної інтеграції як для України так і Миколаєва.
Здавалося б це й усе… Пронулав останній символічний дзвоник в Першій студентській школі дебатів від Миколаївського осередку ДемАльянсу, 22 слухача успішно засвоїли навчання в Школі, отримали Сертифікати…
Але, як і очікувалося, попереду нас чекає більше… Адже тепер випускники Школи готові до «словесних боїв» і мають бажання надалі проводити дебати на гострі соціально-політичні питання сьогодення, й таким чином висловлювати й доводити свої думки. Отже, чекаємо нових звершень від християнсько – демократичної молоді України!

Керівник проектом,
Ігор Степанець

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/498/

22-05-2008 15:06 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211457960.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua