першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пройшов форум "Завтра: світ, Україна, я"

22-05-2008 15:07 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211458058.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкрила Форум лекція почесного гостя – Сьомого Генерального секретаря ООН Кофі Аннана. «Майбутнє – у ваших руках, але воно не буде легким», - звертаючись до стипендіатів програми, сказав Кофі Аннан і закликав ставити високі цілі у житті, працювати над собою, змінювати світ уже сьогодні.

Форум став дискусійним майданчиком для експертів і стипендіатів програми. У його роботі взяли участь провідні українські й міжнародні фахівці в області економіки, політології, соціології, серед яких АзаровМ.Я., Зленко А.М,, Рябоконь О.В., Філіндаш Є.В., Винницький М.І, та інші, а також стипендіати програми «ЗАВТРА.UA». Дискусії проводилися у трьох основних напрямках - світ, Україна та особистісний розвиток, - і торкнулися таких проблем, як глобалізація та її наслідки, можливі шляхи розвитку України і необхідні ресурси, прогноз розвитку національного ринку праці та стратегії особистого розвитку.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/499/

22-05-2008 15:07 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211458058.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua