першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вакханалія корупції в криворізькій освіті

26-05-2008 12:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211794369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кривий Ріг-місто чудес. Майдан, здається вже писав про нього. А от ще сюжетик. Завідувач Дзержинським відділом освіти пані В.Гурова на цей час перебуває під судом за звинуваченням у зловживанні службовим становищем --без проведення тендерів купувала з "відкатом" майно за державні гроші. Її навіть не усунуто від справ на час суду! Але ж йдеться про виховну роботу!! На її заступницю вже складено два адмінпротоколи про корупцію, але вона й досі при посаді і ніхто її усувати не думає.
Більше того. Стараннями керівництва міста виділена велика кількість квартир для вчителів у відремонтованому і переобладнаному колишньому готелі. І кому дісталися квартири стараннями пані В.Гурової??? Одна - її племіннику, який до речі, декілька років тому вже отримав грошову компенсацію на квартиру (!!!) від держави. Друга - родині, що робила ремонт вдома у Гурової. І це в той час, коли йде кримінальний процес в Дзержинському суді по звинуваченню її в корупції! Той же її племінник, керівник навчально-виробничого комбінату, що його закривають через два тижні "за нєнадобностью" декілька днів тому Гуровою ж представлений до найвищої освітянської нагороди - медалі Сухомлинського!
Втім, нічого дивного. Колись, декілька років тому, головбуха Довгинцевського райвідділу освіти Кривого Рогу викрили в махінаціях і викраденні 100 000 гривень. І де вона тепер? А поцікавтесь у головбуха міського відділу освіти і ніжно подивіться в її очі.
Ось такі справи в козацькомц місті.

26-05-2008 12:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1211794369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua