першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Літературний конкурс для молоді

29-05-2008 18:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212075185.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шишацька районна організація "Молодь Шишаччини ХХІ" оголосила літературний конкурс для молодих письменників та поетів "Гоголівськими стежками". Він присвячений 200-річчю нашого славного земляка Миколи Гоголя, який народився у с.Яновщина на Шишаччині. До 1 грудня 2008 року проходитиме конкурс рукописів прозових та поетичних творів, кращі з яких увійдуть до збірки творів молодих талантів Шишацького району. Вихід збірки заплановано на весну наступного року, а презентація - на 1 квітня наступного року, як один з заходів святкування 200-річчя Великого письменника.
ОРганізація "Молодь Шишаччини ХХІ" в рамках попередніх домовленостей з адміністрацією Музею М.В.Гоголя (с.Гоголеве Шишацького району) сподівається на тісну співпрацю з музеєм та небайдужою громадськістю краю.
Такий захід проводиться в рамках підтримки творчої молоді та приурочений святкуванню річниці Дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

29-05-2008 18:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212075185.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua