першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Непрозорість діяльності міського голови

30-05-2008 06:30 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212118249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дніпродзержинськ - місто з особливим статусом

Ласкаво просимо в місто нової - старої епохи зачинених дверей. Народна мудрість « все нове - добре забуте старе» з історичної точки зору, як ніколи відповідає нинішньому положенню в місті Дніпродзержинську. Ситуація, що відбулася 29 березня 2008 року вразила не тільки рядових громадян, але й колишніх партійних керівників радянських часів, які пройшли епоху комуністичного тоталітарного режиму. Мова йде про проведення закритого засідання виконавчого комітету м. Дніпродзержинська, на якому вирішувалось питання - бути або не бути комунальному підприємству «Дніпродзержинській міській водоканал» комунальним. Про інше ми можемо тільки припускати, оскільки в зал засідання не тільки не запросили, а навіть не допустили не тільки засоби масової інформації, але й керівника вищевказаного комунального підприємства. На питання керівника міськводоканалу, а як же я - мер міста Ярослав Корчевский відповів, якщо ви нам знадобитеся, ми вас запросимо. Непогано, так! Засідання виконавчого комітету почалося в 18.00 і до 21.00 цього ж дня так і не вдалося довідатися, у зв'язку із чим викликане настільки екстрене засідання, і чому про це не повинні знати громадяни міста. А напередодні вихідні, до того ж день захисту дітей і день міста.
Можна багато про що писати й говорити, але єдиним залишається питання, що очікує громадськість м. Дніпродзержинська? Авторитарний, диктаторський, тоталітарний режим - от мабуть такий можна зробити висновок. Тільки нинішній мер вочевидь забув про те, що наша країна взяла курс на розвиток демократичного суспільства, а не повернення до питомого феодального князівству. І в нашому місті вже досить могутньо розвинен інститут громадянського суспільства. По все видимості мерові м. Дніпродзержинська Ярославові Корчевському необхідно надати виховний урок, оскільки він забув, що обирав його народ. Обирав не для того, щоб він вирішував проблеми, пов'язані зі своєю особистою посадою, а проблеми, які хвилюють у першу чергу городян.

Прес-служба громадської організації «ГРАД» у м. Дніпродзержинську

30-05-2008 06:30 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212118249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua