першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: ключовою ознакою нового покоління політиків має бути нов

30-05-2008 21:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173619.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В обговоренні необхідності появи нового покоління в українській політиці Голова Демократичного Альянсу зазначив, що «питання не в обличчях і не у віці» людини. На думку лідера ДемАльянсу «ключовою ознакою нового покоління політиків має бути нове сприйняття відповідальності», а «виховувати цю відповідальність безпосередньо у молодих громадян України, в тому числі, задача громадського сектору».
Лідер Демократичного Альянсу зробив наголос на громадянській відповідальності як на одній з передумов успіху країни та зазначив, що країні потрібні талановиті громадяни.
Українські політики, на думку Василя Гацька, «намагаються грати роль доблесних лицарів. Проте, в кращому випадку вони є Робін Гудами. Іноді вони забирають у багатих і віддають бідним, але по суті своїй все одно залишаються грабіжниками», - підсумував голова молодіжної організації.
Також, лідер ДемАльянсу висловив жаль з приводу того, що «в Україні не існує ефективних коаліцій молодіжних організацій», розповів про просвітницькі аспекти діяльності Демократичного Альянсу та про плани щодо реалізації в 2008 році кампанії «Театр політичної драми».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/508/

30-05-2008 21:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173619.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua