першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс оголосив старт кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ»

30-05-2008 21:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173833.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

28 травня на прес-конференції «Демократичний Альянс» оголосив початок загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ», в межах якої впродовж червня-грудня 2008 року власними силами молодіжна організація проведе 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
«Українські політики хворі на безвідповідальність та егоїзм. Вони інфікують своєю хворобою українське суспільство. Молодь, яка зростає в таких умовах, скоріше, залишиться такою ж як і вони. Цінності та національні інтереси опиняться осторонь. І все повторюватиметься знову», - говорять активісти ДемАьянсу.
«Театр політичної драми», подібно до виду психотерапії австро-американського психолога Якоба Морено – психодрами, матиме лікувальний ефект. Проте, в нашому випадку ми прагнемо лікувати не акторів, бо вони цілковито здорові, а глядачів наших вистав - українське суспільство від хвороб нав’язаних політичною елітою України», - зазначає лідер ДемАльянсу Василь Гацько.
Від класичного театру в кампанії залишиться лише театралізована форма передачі повідомлень українському суспільству. Драматургом і актором буде українська молодь.
Демократичний Альянс обрав 5 тем, які стосуватимуться «обдарованості» українських політиків. «Театр політичної драми» висміюватиме псевдо боротьбу з корупцією та абсурдність зовнішньої політики держави. У вуличних виставах молодіжної організації можна буде побачити сміх і сльози про писання конституції та суцільний популізм.
В центрі уваги, також, будуть такі властиві риси українським політикам, як безвідповідальність, жадібність, обмеженість, егоїзм та короткозорість.
«Дістанеться всім – отримуватиме влада і опозиція, політики в Києві і регіонах», - обіцяють керівники проекту.
«Ми повернемо розуміння того, що політика сьогодні підлягає докорінним змінам. Ми привертатиме увагу до наших вистав. Ми породжуватимемо за допомогою них дискусії в українському суспільстві і разом з ним формуватимемо відповіді бездарним українським політикам як керувати країною», - заявляють представники ДемАльянсу.
Першу акцію у межах кампанії «Театр політичної драми» буде проведено у місті Києві 6 червня о 12.00 біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Театралізована вистава матиме назву «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/505/

30-05-2008 21:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173833.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua