першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь Донбасу стала на захист екології!

30-05-2008 21:58 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173925.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Об’єктом проекту є ділянки міста в яких є проблеми з забрудненістю сміттям (несанкціоновані звали сміття, забруднені парки та сквери, проблеми населення з несвоєчасним вивезенням комунальними службами сміття та інше).
24 травня 2008 пройшла перша акція в рамках цього проекту на території Донецького ботанічного саду, основною метою якої було виховання екологічної відповідальності мешканців м. Донецька та відвідувачі саду.
Меценат акції ООО «ДонЕкосервіс» - підприємство яке не на словах, а на ділі доказало як треба захищати інтереси екології. Більш того підприємство не тільки виділило кошти на проведення проекту, а й турбувалось та допомагало організаторам на кожному етапі реалізації. Директор Майор Василій Іванович особисто підіймав питання вирішення «в корні» проблеми Ботанічного саду. Було вирішено, що тільки на цій акції ДемАльянс не зупиниться, якщо в Донецьку є такі соціально-відповідальні підприємства, як «ДонЕкосервіс», то майбутнє життя - без сміття нам забезпечено!
Активістами організації була організована піша хода від ДС «Дружба» до Ботанічного саду, під час якої учасники акції спілкувались з перехожими щодо мети акції та залучали їх взяти участь в ній.
Після чого учасники акції направились до ботанічного саду, де їх вже зустрічали дирекція саду та представники спонсорів та партнерів.
Зміст акції
Кількість учасників: 40 чол. + 30 чол. відвідувачі саду.
Учасники були поділені на 7 команд по 5 чоловік, між командами були розподілені ділянки саду навколо «Молодіжного» озера. В форматі змагань команди повинні були протягом 3 годин збирати сміття. Не дивлячись на пекуче сонце, команди підбадьорювала жага до перемоги, адже їх очікували призи від розважального спонсору проекту, парку «ГОРОДОК». Переможцем змагань стала команда ДМГО «AIESEC» вони назбирали 28 великих (150 л.) пакетів сміття, нагородою за їх титанічні старання в таку спеку став похід в прохолодний рай - квитки на «КАТОК» розважального комплексу «ГОРОДОК». Інші команди отримали заохочувальні призи в якості запрошень на атракціони в «ГОРОДОК».
Нагородження учасників відбувалось в штабі організації, де потім на втомлених, брудних та дуже задоволених - чекав затишний пікнік на природі. Про те, щоб учасники після тяжкої праці були ситі й задоволені по-домашньому попіклувався смачний спонсор акції - піца «ТОЛСТЯК» та незабутня екскурсія по ботанічному саду.
Мета акції була досягнута! Активісти очистили територію навколо «Молодіжного» озера, було зібрано 137 пакети (150 л.) сміття, учасники спілкувались з відпочиваючими та просили їх прибирати за собою, роздаючи пакети для сміття.
Але найголовніше те, що в процесі акції до неї підключилось близько 30 чоловік, відвідувачів саду, які з задоволенням допомагали збирати сміття і більшість з них з гордістю говорили:
«Ми пишаємося нашою молоддю, ми думали, що такого не буває, якщо так піде й далі – наші діти матимуть здорове майбутнє в цьому місті!»

ДемАльянс висловлює велику подяку керівництву Ботанічного саду НАН України в особі Місенко Миколая Павловича за його ентузіазм та небайдуже ставлення до проблем екології. Велика рідкість сьогодні коли доросла людина прислуховується до думки молоді та заохочує її до дій!

Меценат проекту: ООО «ДонЕкосервіс».

Спонсори проекту: Донецький Металургійний Завод (ДМЗ), Розважальний парк «Городок», Піца «Толстяк».

Партнери проекту: Ботанічний сад НАН України, ДМГОО «AIESEC», ДОМГО «Євроклуб».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/504/

30-05-2008 21:58 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212173925.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua