першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Завершилась школа громадянської журналістики «Незалежний погляд»

30-05-2008 22:00 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212174018.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Семінар був присвячений діяльності громадянських експертів та дослідженню місцевої політики. Протягом двох днів учасники школи отримували останні знання та настанови перед виходом у світ справжньої журналістики.

Незважаючи на травневу спеку та близькість води, учасники семінару мобілізували всю свою увагу та зусилля на важку роботу. Протягом першого дня майбутні громадські журналісти намагалися з’ясувати хто такі громадські експерти та як вони можуть впливати? Вони також зосередились на вивченні методів аналізу суспільних проблем та частково апробували його на заданих проблемах. Тільки по завершенню практичних завдань учасники школи змогли відчути красу природи навколо бази.
Наступний день виявився не менш напруженим ніж перший. Вже з самого ранку школярі спілкувалися з Оленою Львовою, досвідченим журналістом з проблем місцевого самоврядування. Вона розповіла про особливості роботи місцевої влади та найактуальніші питання, які турбують громадськість. Продовженням стало планування власних досліджень та організації круглих столів. Учасники спробували вибрати теми та скласти план дій по підготовці круглих столів. На завершення відбулось обговорення можливого дослідження в кожній області, які проведуть випускники школи журналістики.
«Проект школа громадянської журналістики «Незалежний погляд» завершився. Втім, більш правильно говорити, що завершилась його теоретична частина, а практична тільки починається. Активна діяльність учасників школи після завершення проекту буде справжньою оцінкою її ефективності та потрібності. Я не сумніваюсь в великому потенціалі та перспективах стати впливовими громадянськими журналістами всіх учасників. На останньому семінарі ми визначили ряд завдань та досліджень, які мають знайти реалізацію вже найближчим часом. Саме ця практична діяльність і стане перевіркою набутих знань та навиків під час школи.» - підсумував керівник проекту Віктор Андрусів.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/506/

30-05-2008 22:00 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212174018.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua