першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

КМДА гарантує: хмарочоси у центрі міста вже у 2008 році!

31-05-2008 15:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212236284.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

„Поработаєм на славу!” – саме така заява лунала з вуст „нового” мера Леоніда Черновецького підчас прес-конференції. Новобрана стара влада одразу ж взялася за старі проекти – забудову центра Києва хмарочосами.
Незважаючи на масштабну акцію протесту проти забудови схилів Дніпра, потихеньку-помаленьку за готелем „Салют” крани та бурові установки безперешкодно споруджують черговий „фломастер” на Печерську.
На моніторах у метро можна ознайомитися з реконструкцією будинку вчителя – тобто зі спорудженням нової скляної коробки на його території.
А нещодавно мас-медіа повідомляли про проект забудови на вулиці Гоголівській. На місці санаторію та будинку відомого художника (Гоголівська 26, 28) буде споруджено чергову висотку, якраз напроти цікавої і оригінальної пам’ятки старого міста – будинку з совами та котами...

31-05-2008 15:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212236284.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua