першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: скільки людей закатовано, скільки грошей вкрадено

02-06-2008 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212397789.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про розкритті "організованої злочинної групи" Полтавський УБОЗ, фальшує до безглуздості - до складу ОЗГ входять навіть громадяни у віці 7 років. При цьому викрадається майно, гроші, а невинуватих кидають до тюрми.
За зізнаннями начальників колоній у виправних колоніях відбувають покарання від 30 до 50% абсолютно невинуватих громадян України. Всі вони зізнання написали під фізичним та психологічним тиском, багатьох катували, у всіх у них міліціонерами викрадено майно та кошти. Прокуратура при перевірці виявила стандатне: "Факти не підтвердились, заява зроблена з метою уникнути відповідальності за скоєний злочин". І то нічого, що злочин громадяни не скоювали, що судом виправдані. Гроші "убозівцями" пропиті, майно розкрадено. То ж герої в багатьох випадках виявляються липовими і, навіть" більше - звичайними бандюками, хоч і носять міліцейську форму.

02-06-2008 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212397789.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua